Aktualizované 19.3.2020. Dôležité informácie k situácii okolo epidémie koronavírusu tu.

Zákaznícký servis (Po až Pi: 9am - 5.30pm): +44 (0) 845 468 4197

Facebook Twitter

Select language

English Slovensky Cesky

Najbližší odchod z UK do ČR a SR: utorok - 10.11.2020,

Ďaľšie termíny prepráv

uzávierka: 05.11.2020, 08:30:00 - štvrtok, zber: piatok 06.11.2020 až pondelok 09.11.2020, doručenie: od 13.11.2020 - piatok

Objednávka

Môj účet

5 spôsobov ako platiť
Náš partner - Toptrans
Ako správne baliť

Prepravujeme i počas epidémie koronavírusu.

Aktualizované 19.3.2020

Naše služby stále ostávajú plne funkčné, ale z dôvodu minimalizovania možného šírenia nákazy COVID-19 prijímame od štvrtka 19.3.2020 nasledovné opatrenia:

- Naši šoféri nebudú prijímať hotovosť pri platbe za vaše zásielky. Jedinými spôsobmi ako za naše služby zaplatiť bude PayPal, alebo prevod na bankový účet v GBP, CZK, alebo EUR. Šoferi od vás vaše zásielky vyzdvihnú ako zvyčajne, ale nevezmú si žiadne peniaze. Vy budete mať niekoľko dní na úhradu vašej zásielky niektorým z vyššie uvedených spôsobov. Všetky zásielky musia byť uhradené najneskôr jeden pracovný deň pred plánovaným doručením zásielky príjemcovi, v opačnom prípade bude doručenie zásielky pozastavené až do úplného uhradenia. Dobierka, to znamená platba pri doručení zásielky v ČR, alebo v SR nie je možná.

- Pri vyzdvihnutí zásielky vás žiadame, aby ste zásielku mali nachystanú čo najbližšie k vchodovým dverám, ideálne keby bola zásielka nachystaná už pred vašou adresou aby šofér vôbec nemusel vstupovať dovnútra. Šofér vám zavolá podľa možnosti tesne pred príchodom na vašu adresu.

- Kontakt medzi našim šoférom a zákazníkom bude ideálne nulový, čo by v praxi malo znamenať, že je potrebné udržiavať odstup aspoň dva metre. Šofér vašu zásielku zváži ako zvyčajne, vyplní prepravný list a odovzdá vám kópiu. Výmimočne až do odvolania bude šofér prepravný list podpisovať za vás, od vás si len vypýta vaše meno.

- Až do odvolania nebudeme prijímať žiadne zásielky na našom sklade. Znamená to, že náš sklad je pre zákazníkov zatvorený, prosíme vás aby ste k nám nechodili a nenosili nám žiadne zásielky.

Zmyslom všetkým týchto opatrení je ochrániť zdravie nás všetkých. Vaše i naše. Pri výskyte koronavírusu medzi našimi kolegami by sme boli nútení prerušiť poskytovanie našich služieb. Žiadame vás preto o zodpovednosť a nepodcenovanie možného prenosu nákazy.Aktualizované 14.03.2020.

Situáciu okolo vývoja epidémie koronavírusu detailne monitorujeme a zatial zostávajú naše služby bez akejkoľvek zmeny.

Opatrenia prijaté v Českej Republike a na Slovensku sa netýkajú medzinárodnej ani tuzemskej dopravy.

Predpokladáme, že k zastaveniu medzinárodnej prepravy nepríde v žiadnej krajine, cez ktorú náš kamión prechádza na ceste do ČR, pretože prioritou každej krajiny je a bude udržať výrobu a zásobovanie bez obmedzení.

Bez fungujúcej medzinárodnej a tuzemskej dopravy by prišlo k faktickému zastaveniu výroby a to by malo fatálne následky pre hospodárstvo danej krajiny.

V prípade akejkoľvek zmeny, ktorá by mala za následok obmedzenie našich služieb vás budeme okamžite informovať. Nepredpokladáme ale, že by k tomu mohlo prísť.

Ďakujeme za pochopenie.