Unit 5, 1000 North Circular Road, NW2 7JP, London, UK
Zákaznícký servis (Po až Pi: 9am - 5.30pm):
+44 (0) 845 468 4197

COVID-19 INFO

Dolphi Transport

COVID-19 INFO

Aktualizované 2.11.2020

Naše služby stále ostávajú plne funkčné, ale z dôvodu minimalizovania možného šírenia nákazy COVID-19 sú v platnosti nasledovné opatrenia:

- Naši šoféri nebudú prijímať hotovosť pri platbe za vaše zásielky. Jedinými spôsobmi ako za naše služby zaplatiť bude PayPal, prevod na bankový účet v GBP, CZK, alebo EUR, alebo dobierka. Šoferi od vás vaše zásielky vyzdvihnú ako zvyčajne, ale nevezmú si žiadne peniaze. Vy budete mať niekoľko dní na úhradu vašej zásielky niektorým z vyššie uvedených spôsobov. Všetky zásielky musia byť uhradené najneskôr jeden pracovný deň pred plánovaným doručením zásielky príjemcovi, v opačnom prípade bude doručenie zásielky pozastavené až do úplného uhradenia.

- Pri vyzdvihnutí zásielky vás žiadame, aby ste zásielku mali nachystanú čo najbližšie k vchodovým dverám, ideálne keby bola zásielka nachystaná už pred vašou adresou aby šofér vôbec nemusel vstupovať dovnútra. Šofér vám zavolá podľa možnosti tesne pred príchodom na vašu adresu.

- Kontakt medzi našim šoférom a zákazníkom bude ideálne nulový, čo by v praxi malo znamenať, že je potrebné udržiavať odstup aspoň dva metre. Šofér vašu zásielku zváži ako zvyčajne, vyplní prepravný list a odovzdá vám kópiu. Výmimočne až do odvolania bude šofér prepravný list podpisovať za vás, od vás si len vypýta vaše meno.

- Až do odvolania nebudeme prijímať žiadne zásielky na našom sklade. Znamená to, že náš sklad je pre zákazníkov zatvorený, prosíme vás aby ste k nám nechodili a nenosili nám žiadne zásielky.

Zmyslom všetkým týchto opatrení je ochrániť zdravie nás všetkých. Vaše i naše. Pri výskyte koronavírusu medzi našimi kolegami by sme boli nútení prerušiť poskytovanie našich služieb. Žiadame vás preto o zodpovednosť a nepodcenovanie možného prenosu nákazy.

TopTrans