Unit 5, 1000 North Circular Road, NW2 7JP, London, UK
Zákaznícký servis (Po až Pi: 9am - 5.30pm):

Cenová kalkulácia

Dolphi Transport

Cenová kalkulácia

Cenová kalkulácia slúži na PRIBLIŽNÉ stanovenie ceny prepravy vašej zásielky. Presná cena závisí od presnej hmotnosti celej zásielky.

Pri preprave z Anglicka do Čiech a na Slovensko zisťujeme presnú váhu pri preberaní zásielky od odosielateľa, pri preprave do Anglicka zisťujeme presnú váhu až pri doručení všetkých zásielok do našeho londýnskeho skladu.

Cenovú kalkuláciu je možné použiť len na štandardné položky, ako kartónové krabice, kufre, tašky a plastové boxy, kde sa cena odvíja od hmotnosti. Pri neštandardných položkách, ako matrace, sedačky, bicykle a pod, kde sa cena neodvíja podľa hmotnosti ale je pevne daná, doporučujeme zistiť cenu podľa našeho cenníku, prípadne nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.

V prípade, že oblast, z ktorej potrebujete zásielku vyzdvihnúť sa nachádza mimo dosahu našej služby, kontaktujte nás emailom na info@dolphi-transport.com alebo telefonicky na 0845 468 4197 a pokúsime sa pre vás vytvoriť individuálnu cenovú kalkuláciu.

Cenovú kalkuláciu na ostatné naše služby ako celovozové prepravy, skladovanie tovaru alebo fullfilment vám radi vytvoríme na základe vašich požiadaviek. Kontaktujte nás prosím na emailovej adrese kalkulacia@dolphi-transport.com.