Unit 5, 1000 North Circular Road, NW2 7JP, London, UK
Zákaznícký servis (Po až Pi: 9am - 5.30pm):

Preprava zásielok z UK do EU

Dolphi Transport

Preprava zásielok z UK do EU

Pre koho je preprava zásielok vhodná:

Pre každého kto potrebuje prepraviť zásielku rýchle. Zásielky zbierame z celej UK každý pracovný deň a v Londýne i cez víkend.


Aké zásielky prepravujeme:

Kartónové krabice. Hmotnosť nesmie presiahnuť 30kg, dĺžka nesmie presiahnuť 175cm a obvod krabice + dĺžka nesmie presiahnuť 300cm.
Vzorec: (výška + šírka) *2 + dĺžka <= 300

Najbežnejšie rozmery krabíc, ktoré spĺňajú vyššie uvedené limity: 60x60x60cm, 60x46x46cm, 52x52x51cm, 41x41x41cm atď.

Zoznam položiek, ktoré neprepravujeme, respektívne počas prepravy nie sú poistené.


Spôsob akým zásielky prepravujeme:

Zásielky prepravujeme v spolupráci s DPD. V deň, ktorý si v objednávke zvolíte príde kuriér DPD pre vašu zásielku v čase medzi 8am a 6pm. V Londýne zbierame zásielky i cez víkend a to vlastnými šoférmi.
Ak bude zásielka vyzdvihnutá šoférom DPD, musí byť opatrená adresným štítkom, ktorý vám zašleme emailom. Upozorňujeme, že je dôležité aby ste mali možnosť si adresný štítok vytlačiť, takže prístup k tlačiarni je nevyhnutný. Bez nalepeného adresného štítku kuriér DPD zásielku neprevezme. Ak je zásielka vyzdvihnutá naším šoférom, tlačiareň nepotrebujete, adresný štítok na zásielku nalepíme v našom sklade.

Preprava zásielky trvá 3-4 pracovné dni a zásielka je doručená opäť kuriérom DPD. V deň doručenia vám príde SMS s jedno hodinovým časovým oknom doručenia.

Čo preprava zásielok stojí:

Cena za prepravu zásielky sa odvíja od počtu zasielaných krabíc, nie od celkovej hmotnosti. Je jedno, či bude krabica vážiť 10kg alebo 30kg, cena bude rovnaká. Na cenu nemá vplyv ani veľkosť krabice, za predpokladu, že rozmery nepresiahnu vyššie uvedené limity. V prípade, že hmotnosť krabice presiahne 30kg, alebo rozmery presiahnu vyššie uvedené limity, môže vám byť naúčtovaný príplatok k cene.

Cenník - Preprava zásielok z UK do EU.