Unit 5, 1000 North Circular Road, NW2 7JP, London, UK
Zákaznícký servis (Po až Pi: 9am - 5.30pm):
+44 (0) 845 468 4197

Preprava zásielok medzi UK, ČR a SR

Dolphi Transport

Preprava zásielok medzi UK, ČR a SR

Pre koho je preprava zásielok vhodná:

Pre kohokoľvek, kto potrebuje prepraviť takmer akúkoľvek zásielku medzi UK a ČR/SR. Nezáleží na tom, či potrebujete prepraviť osobné veci, tovar do vašeho obchodu, či položku vydraženú na eBay.co.uk, pomôcť dokážeme všetkým.


Aké zásielky prepravujeme:

Prepravujeme takmer akékoľvek zásielky, od malých balíkov až po viacpaletové zásielky, stavebný materiál či nadrozmerné zásielky.
Kvôli bezpečnosti a manipulácii so zásielkou doporučujeme baliť zásielky do pevných kartónových obalov. V prípade, že charakter zásielky neumožňuje jej zabalenie do krabice, je potrebné aby bola zásielka dostatočne zabalená proti prípadnému poškodeniu adekvátnym spôsobom.

V prípade pochybností, či je zásielka dostatočne zabalená nás neváhajte kontaktovať.

Zoznam položiek, ktoré neprepravujeme, respektívne počas prepravy nie sú poistené.


Spôsob akým zásielky prepravujeme:
  1. Na území UK vyzdvihne v piatok, v sobotu, v nedelu, alebo v pondelok jeden z našich šoférov vašu zásielku a ten istý deň večer ju vyloží v našom sklade.
  2. V sklade prechádzajú všetky zásielky procesom značenia a kontroly balenia a prípadné nedostatky sú odstránené dodatočným balením.
  3. Každý týždeň v utorok ráno sa všetky zásielky nakladajú na vozidlá, ktoré zásielky z UK doručia do depa našeho partnera v ČR. Táto cesta trvá dva dni.
  4. Vo štvrtok ráno sú zásielky z vozidiel vyložené a roztriedené a pravidelnými linkami sú doručené ešte ten istý deň do viac ako tridsiatich doručovacích stredísk.
  5. Nasledujúci deň sú zásielky naložené na vozidlá, ktoré ich doručia priamo k dverám zákazníkov.

Celý proces prepravy od vyzdvihnutia zásielky u odosielateľa až po doručenie k príjemcovi trvá 4 až 7 dní podľa toho, v ktorý deň sa zásielka v UK vyzdvihne.


Čo preprava zásielok stojí:

Cena za prepravu zásielok sa až na malé výnimky stanovuje podľa celkovej hmotnosti zásielok. Malé množstvo položiek, ako napríklad sedacie súpravy majú stanovenú fixnú cenu.

Cenník - Preprava zásielky z UK do ČR/SR.