Unit 5, 1000 North Circular Road, NW2 7JP, London, UK
Zákaznícký servis (Po až Pi: 9am - 5.30pm):
+44 (0) 845 468 4197

Sťahovanie medzi UK, ČR a SR

Dolphi Transport

Sťahovanie medzi UK, ČR a SR

Pre koho je sťahovanie vhodné

Služba sťahovania je vhodná pre kohokoľvek, kto potrebuje presťahovať vybavenie domácnosti vrátane osobných vecí z jednej krajiny do druhej.


Čo všetko je možné sťahovať

S výnimkou položiek uvedených v zozname nižšie je možné presťahovať prakticky čokoľvek. Každá položka by však mala byť adekvátnym spôsobom zabalená.

Zoznam položiek, ktoré neprepravujeme, respektívne počas prepravy nie sú poistené.


Akým spôsobom sťahujeme

Systém, ktorý používame je iný ako používa väčšina sťahovacích firiem. Vzhľadom na snahu ponúknuť naše služby za čo najmenej peňazí, pri sťahovaní vyžadujeme spoluprácu zákazníka, keďže naši šoféri sú vo vozidle sami.

Všetky položky, ktoré sú súčasťou sťahovania si náš šofér pred naložením na vozidlo odváži. V ten istý deň ich vyloží v našom sklade, kde všetky položky u ktorých to rozmery umožňujú sú bezpečne uložené na paletu.

Paleta je následne odoslaná k príjemcovi, kde je pomocou hydraulickeho čela zložená z vozidla. Opäť je vyžadovaná assistencia zákazníka, nakoľko šofér je povinný paletu doručiť len po prvé uzamykateľné dvere.

U sťahovania platia rovnaké termíny ako pri preprave zásielok.


Koľko sťahovanie stojí

Keďže i u sťahovania je rozhodujúca hmotnosť všetkým položiek, cena sa určuje podľa celkovej hmotnosti všetkých položiek spolu.

Platia rovnaké cenníky ako pre prepravu zásielok.

Cenník - Preprava zásielky z UK do ČR/SR.